Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin Quba filialında 21 Fevral Beynəlxalq Ana dili Gününə həsr edilən rəsm müsabiqəsi keçirilib

Filialın Tələbə Elmi Cəmiyyəti (TEC) xətti ilə təşkil edilən müsabiqə 5 gün müddətində davam edib.Müsabiqənin təşkilatçılığını filialın TEC I sədr müavini Ağayar Məmmədov həyata keçirib.
Ümumilikdə 17 tələbəmiz müsabiqədə iştirak edib.
Qaliblər 2 formada müəyyən edilib:
1.” İnstagram”  üzərindən səsvermə yolu ilə
2. Münsiflər heyəti tərəfindən
Müsabiqədə aşağıdakı tələbələr iştirak edib:
1. Təranə Süleymanova (Tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 1902B qrup, 2-ci kurs tələbəsi)
2. Şəbnəm Səfərova (Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimliyi ixtisası, 2002B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
3. Aygün Rüstəmova (Riyaziyyat və informatika müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
4. Sevda Mövsümova (Riyaziyyat və informatika müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1 ci kurs tələbəsi)
5. Çinarə Nuriyeva (İbtidai sinif müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
6. Ləman Cavadova (tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 1901B qrup, 2-ci kurs tələbəsi)
7. Lalə Bəkmirzəyeva (İbtidai sinif müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
8. Nübar Məmmədova (Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
9. Fəridə Hüseynova (İbtidai sinif müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
10. Ruhəngiz İsrayılova (Riyaziyyat və informatika müəllimliyi ixtisası, 1901B qrup, 2-ci kurs tələbəsi)
11. Sürahi Mehtiyeva (İbtidai sinif müəllimliyi ixtisası, 2002B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
12. Fatimə Mahmudova (Riyaziyyat və informatika müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
13. Aytəkin Məmmədova (Tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
14. Samirə Nəcəfova (İbtidai sinif müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
15. Leyla Davrişova (İbtidai sinif müəllimliyi ixtisası, 2001B qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
16. Fidan Məmmədova (Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimliyi ixtisası, 1901B qrup, 2-ci kurs tələbəsi)
17. Gültəkin Mustafayeva (Tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 1802B qrup, 3-cü kurs tələbəsi)

*İnstagram” üzərindən seçilən ilk 3 yerin sahibləri*

1-ci yer Ləman Cavadova (Tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 1901b qrup, 2-ci kurs tələbəsi) 331 səs

2-ci yer Aytəkin Məmmədova (Tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 2001b qrup, 1-ci kurs tələbəsi) 310 səs

3-cü yer Gültəkin Mustafayeva (Tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 1802b qrup, 3-cü kurs tələbəsi) 195 səs

*Münsiflər heyəti tərəfindən seçilən ilk 3 yerin sahibləri*

1-ci yer Şəbnəm Səfərova (Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimliyi ixtisası, 2002b qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
2-ci yer Nübar Məmmədova (Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimliyi ixtisası, 2001b qrup, 1-ci kurs tələbəsi)
3-cü yer Aytəkin Məmmədova (Tarix və coğrafiya müəllimliyi ixtisası, 2001b qrup, 1-ci kurs tələbəsi)

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir